fbpx

Wyścig Kolarski „Po Ziemi Zamojskiej” – WYNIKI

W ramach organizowanego przez KS „Agros” Zamość Pucharu Polski w kolarstwie szosowym, rozegrany został wyścig kolarski „Po Ziemi Zamojskiej”.  W zawodach wzięli udział kolarze z całej Polski, 3 drużyny z Litwy, oraz Drużyna Narodowa z Ukrainy, rywalizując w kilku  kategoriach wiekowych oraz w dwóch etapach wyścigu.

Zmagania kolarzy miały miejsce w dniach 04-05.05.2024r. po malowniczych terenach Powiatu Zamojskiego.

Dnia 04 maja 2024 r. w jeździe indywidualnej na czas wzięło udział ponad 360 zawodników. W wyścigu ze startu wspólnego, który odbył się 05 maja 2024r ścigało się ponad 420 zawodników

.Zawodniczka Klubu Agros- Anna Buńko zajęła III miejsce w jeździe indywidualnej na czas w kategorii Żakini.

Serdecznie gratulujemy !

Dziękujemy za pomoc w organizacji zawodów Dyrekcji i Pracownikom Szkoły Podstawowej w Suchowoli, wszystkim służbom: Policji, Służbie Zdrowia, Druhom OSP z gminy Adamów i Łabunie,

Wielkie podziękowania dla Pana Mariusza Kukiełki Wójta Gminy Łabunie oraz dla Pani Ewy Balickiej Zastępcy Dyrektora Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Powiatu, za uświetnienie swoją obecnością uroczystego wręczania pucharów, nagród i upominków najlepszym zawodniczkom i zawodnikom.

WYNIKI

Wyścig Kolarski został zorganizowany na zlecenie Polskiego Związku Kolarskiego przy współpracy z: Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego, Powiatem Zamojskim, Gminą Adamów, Gminą Łabunie oraz Okręgowym Związkiem Kolarskim w Lublinie.