fbpx

Umowy sponsorskie podpisane

Nasi zawodnicy Emilia Rechul z sekcji podnoszenia ciężarów oraz Dominik Kopeć z sekcji lekkiej atletyki podpisali umowy sponsorskie z firmą Eco Harpoon-Recycling.

Dnia 21 października nasi młodzi zawodnicy oraz przedstawiciele władz Klubu Sportowego „Agros” Zamość spotkali się z Prezesem Zarządu firmy Eco Harpoon-Recycling Panem Jackiem Kolanko. Podczas spotkania w sali konferencyjnej w Hotelu Renesans w Zamościu nastąpiło podpisanie umów sponsorskich z naszymi sportowcami.

– Zaczynamy nowy rozdział – tak brzmiały pierwsze słowa Prezesa KS „Agros” Zamość – Eco Harpoon – Recycling jest pierwszą firmą zewnętrzną, która zafundowała stypendia naszym zawodnikom i mamy nadzieję, że podpisanie umów sponsorskich z Emilią i Dominikiem nie będą ostatnimi – mówił w dalszej części konferencji prasowej Prezes Agrosu Pan Konrad Firek.

Stypendia z firmy Eco Harpoon-Recycling pozwolą Emilii Rechul oraz Dominikowi Kopeć na lepsze przygotowania do najważniejszych imprez sportowych, m.in. do Igrzysk Olimpijskich.

– Miejmy nadzieję, że lokalne firmy zaczną brać z nas przykład, bo w przypadku młodych ludzi bez dodatkowych środków ciężko pracować na sukcesy w przyszłości – powiedział Prezes firmy Eco Harpoon-Recycling Pan Jacek Kolanko.

Cieszymy się bardzo, że Firma Eco Harpoon-Recycling, którą reprezentował dzisiaj Prezes Pan Jacek Kolanko będzie wspierać naszych uzdolnionych zawodników. Gratulujemy młodym sportowcom, że ich potencjał został doceniony i życzymy udanej współpracy.

242 komentarze “Umowy sponsorskie podpisane”

Komentarze są wyłączone.