fbpx

Zapasy Młodzików

W dniach 10-11 września 2021 roku na hali tenisowej Ośrodka Sporu i Rekreacji w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS Młodzików w zapasach w stylu klasycznym.W sobotę 11 września na zapaśniczej macie w Zamościu rozegrano Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS Młodzików w zapasach w stylu klasycznym, które wyłoniły najlepszych krajowych zawodników w dziesięciu kategoriach wagowych.

Uroczyste rozpoczęcie odbyło się o godzinie 9:00, podczas. Na rozpoczęciu Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia obecny był Pan Piotr Orzechowski Dyrektor Wydziału Kultury i Sportu Urzędu Miasta Zamość oraz Pan Józef Poterucha Przewodniczący Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Lublinie. Po stoczeniu wszystkich walk odbyła się ceremonia dekoracji. Medale, dyplomy oraz puchary osobiście wręczył wspomniany wcześniej Pan Józef Poterucha Przewodniczący Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Lublinie.

 W zawodach wystartowali zawodnicy z 11 klubów.  Klasyfikację drużynową wygrał MKS Cement Gryf (Chełm) przed MLKS AGROS (Żary) i JLKS OLIMP (Janów Lubelski).

200 komentarzy “Zapasy Młodzików”

Komentarze są wyłączone.