fbpx

Halowe Mistrzostwa Polski w łucznictwie

W dniach 13-14 marca 2021 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu odbyły się XIII Halowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski oraz XXXVI Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów.

Zawody miały na celu wyłonienie Halowych Mistrzów Polski na rok 2021 w kategorii junior oraz młodzieżowiec w łukach klasycznych i w łukach bloczkowych. Organizatorami imprezy byli Klub Sportowy „Agros” Zamość oraz Polski Związek Łuczniczy.

W rywalizacji wzięło udział ponad 150 zawodniczek i zawodników z blisko 30 klubów sportowych z całego kraju. Najlepsi łucznicy z każdej kategorii otrzymali medale, dyplomy oraz nagrody finansowe. Drugiego dnia po zakończeniu wszystkich rozgrywek, odbyła się ceremonia dekoracji, którą swoją obecnością zaszczycili: Starosta Powiatu Zamojskiego Pan Stanisław Grześko oraz Dyrektor Wydziału Kultury i Sportu w Zamościu Pan Piotr Orzechowski.

Halowe Mistrzostwa Polski w łucznictwie zostały zorganizowane na zlecenie Polskiego Związku Łuczniczego, przy współpracy  oraz wsparciu finansowym Miasta Zamość oraz Powiatu Zamojskiego.

Protokoły końcowe z rozgrywek łuczników są dostępne na stronie internetowej Klubu Sportowego „Agros” Zamość. Zapraszamy również do obejrzenia obszernej galerii zdjęć z mistrzostw zamieszczonej na Facebooku Klubu.

Klub Sportowy „Agros” Zamość, jako główny organizator serdecznie dziękuje za pomoc przy organizacji oraz wparcie finansowe mistrzostw.

212 komentarzy “Halowe Mistrzostwa Polski w łucznictwie”

Komentarze są wyłączone.