fbpx

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS

W dniach 28-29.08.2020r. odbyły się Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w lekkiej atletyce. W zawodach rozegranych w Ciechanowie lekkoatleci Agrosu zdobyli aż 5 medali.

Dwa złote medale zdobyły Kinga Staszczuk oraz Wiktoria Łuczak. Kinga Staszczuk wywalczyła pierwsze miejsce w trójskoku z wynikiem 11.58 m. Ze złotego medalu cieszyła się również Wiktoria Łuczak. W konkurencji pchnięcia kulą z wynikiem 13.38, pobijają tym samym swój rekord życiowy stanęła na najwyższym miejscu na podium.

W biegach na 100 m reprezentant naszego klubu, Patryk Krupa nabiegał – 10.74  co zapewniło mu drugie miejsce w finale.

Dwa razy na podium stawała Monika Romaszko, dwa razy odbierając brązowe medale. Pierwszy wywalczyła w biegach przez płotki uzyskując wynik 14.74, drugi brązowy krążek otrzymała za biegi na 200 m, uzyskując czas 24.94.

W tym samym terminie, również w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w Podnoszeniu Ciężarów do lat 20 kobiet i mężczyzn.

Nasi ciężarowcy tak jak i lekkoatleci, również przywieźli z rozgrywek medale. Karol Maksymowicz – wywalczył srebrny medal w kategorii wagowej 61 kg. Drugi srebrny medal zdobył Szymon Trytek  w kategorii wagowej 109 kg. Oprócz dwóch srebrnych medali Jakub Trytek  wywalczył  brązowy medal w kategorii wagowej 67 kg.

202 komentarze “Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS”

Komentarze są wyłączone.