fbpx

Paweł Fajdek

W dniach 14-15.11.2019r. Klub Sportowy „AGROS” Zamość zaplanował i przeprowadził cykl spotkań mistrza świata Pawła Fajdka z młodzieżą na terenie miasta Zamość.

Spotkania odbyły się między innymi w:

– Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Batorego w Zamościu

– Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicz w Zamościu

– Przedszkole Miejskie nr 4 w Zamościu

– Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach

W trakcie swojej wizyty w Zamościu Paweł Fajdek gościł również w zamojskim ratuszu, gdzie odebrał od Zastępcy Prezydenta Miasta Piotra Zająca list gratulacyjny i podziękowanie za dotychczasowe, wybitne sukcesy sportowe.

W hali tenisowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu, zostało zorganizowane otwarte spotkanie, w którym wzięli udział: kibice, młodzież szkolna, młodzież ze Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem oraz mieszkańcy miasta Zamość. 

Celem tych spotkań była możliwość bezpośredniego spotkania się z zawodnikiem KS „AGROS” Zamość i trenerką Panią Jolantą Kumor, rozmowa, wymiana zdań i opinii. Na koniec każdego ze spotkań rozdane zostały gadżety i upominki, co cieszyło się największym powodzeniem. Paweł Fajdek rozdał autografy i podpisał zdjęcia. Nie odmówił również udziału w sesjach zdjęciowych z zainteresowanymi.

223 komentarze “Paweł Fajdek”

Komentarze są wyłączone.