fbpx

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego U16 7. Memoriał Bogusława Mierzejewski

W dniu 03.09.2022r. w Puławach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego U16, Memoriał Bogusława Mierzejewskiego.

Klub Sportowy „Agros” Zamość reprezentowany był przez:

100 metrów K 

3 miejsce Amelia Kuźniarz  12.94

8 miejsce Aleksandra Beńko 14.18

100 metrów K U16

2 miejsce Oliwia Bednarczuk 13.72

10 miejsce Weronika Skóra  14.67

15 miejsce Natasza Jabłońska 14.99                         

16 miejsce Vanessa Sokołowska 15.10         

17 miejsce Julia Grzybowska 15.30

300 metrów K U16

3 miejsce Magdalena Dąbska  44.02

600 metrów K U16

5 miejsce Roksana Kozłowska 1:54.74       

8 miejsce Emilia Derkacz 2:02.35   

9 miejsce Vanessa Skołowska  2:03.28      

1000 metrów K U16

4 miejsce Oliwia Boczkan 3:22.91 PB          

5 miejsce Roksana Lachawiec 3:23.82

1500 metrów kobiet

4 miejsce Martyna Metner 6:13.52

300 m ppł K

3 miejsce Amelia Staszczuk 56.27

4×100 metrów K U16

2 miejsce Roksana Kozłowska, Natasza Jabłońska, Vanessa Sokołowska, Weronika Skóra  56.63

Skok wzwyż K U16   

1 miejsce Nikola Branecka 1.45        

Skok w dal K

5 miejsce Alicja Zybała 3.80

6 miejsce Idalia Gołofit 3.65

Skok w dal K U16

1 miejsce Nikola Branecka 4.70 PB  

2 miejsce Patrycja Ożóg 4.58 SB

4 miejsce  Oliwia Bednarczuk 4.49

Wieloskok K U16

2 miejsce Magdalena Dąbska 10.60

3 miejsce  Patrycja Ożóg 9.72

4 miejsce Amelia Staszczuk 9.60

Pchnięcie kulą K U18 (3kg)

3 miejsce Zuzanna Sokołowska 7.37 

4 miejsce Jessica Bartnik 7.20           

Pchnięcie kulą K U14 (2kg)  

3 miejsce Klaudia Łapińska 8.88

4 miejsce Alicja Zybała 7.98

5 miejsce Idalia Gołofit 6.88

Rzut dyskiem K U14 (0.60kg)

2 miejsce Klaudia Łapińska 17.80

Rzut młotem K U18 (3kg)

3 miejsce Zuzanna Sokołowska 39.19 PB

5 miejsce Jessica Bartnik 29.98         

Rzut młotem K U14 (2kg)

2 miejsca Klaudia Łapińska 26.89

100 metrów M U16

1 miejsce Adrian Lepionka  11.70 PK

1 miejsce Szymon Boć 11.91 PB       

4 miejsce  Szymon Barabas  12.53

200 metrów mężczyzn

1 miejsce Adrian Lepionka 22.94

300 metrów M U16

2 miejsce Przemysław Częścik 39.25 

600 metrów M U16

6 miejsce Bartosz Mamełka 1:35.09  PB       

7miejsce Marcel Gmitrzuk 1:38.30  PB

1000 metrów M U16

1 miejsce Daniel Nadłonek 2:55.09  PB        

2 miejsce Gabriel Papis 2:56.86                      

Skok wzwyż M U16  

4 miejsce Bartosz Mamełka 1.55

Skok w dal M

5 miejsce Krzysztof Górnik 3.64

Skok w dal M U16

1 miejsce Szymon Boć  6.22 

3 miejsce  Dawid Czapka 5.61  PB

4 miejsce Przemysław Częścik  5.54

5 miejsce Szymon Barabas 5.30  PB

Wieloskok M U16

1 miejsce Szymon Boć 12.63 PB

2 miejsce Dawid Czapka  12.03 PB

Pchnięcie kulą M U14 (4kg) 

2 miejsce Wojciech Abramek 7.34

Rzut dyskiem M U14 (0.75 kg)                    

2 miejsce Wojciech Abramek 25.69              

3 miejsce Krzysztof Górnik 18.72

Rzut młotem M (7.26kg)

1 miejsce Michał Mazur 67.64

Rzut młotem M U20 (6kg)

2 miejsce Szymon Hawryluk  38.11