fbpx

Złote krążki na Igrzyskach

Nasi zawodnicy z sekcji podnoszenia ciężarów w dniach 25-27.08.2022r. wzięli udział w XXV Ogólnopolskiej Igrzyska LZS. Zawody zostały rozegrane w Słubicach, w Frankfurcie nad Odrą.

Klub Sportowy „Agros” Zamość był reprezentowany przez trzech zawodników: Emilia Drozda, Klaudia Luterek oraz Arkadiusz Przyczyna.

Obie panie stanęły na najwyższym miejscu na podium. Emilia Drozda złoty medal wywalczyła w kategorii wagowej 45 kg. W dwuboju uzyskała 74 kg (34 rwanie + 40 podrzut). Klaudia Luterek na podium z numerem jeden stanęła uzyskując w dwuboju 151 kg (68 rwanie + 83 podrzut). Zawodniczka startowała w kategorii wagowej 55 kg. Arkadiusz Przyczyna zajął podczas Igrzysk 5 miejsce z wynikiem 200kg w dwuboju (95 rwanie + 105 podrzut).

Brawa dla zawodników oraz dla trenera Andrzeja Gawła.