fbpx

KS „Agros” Zamość w czołówce!

28 stycznia w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie odbyło się Podsumowanie Systemu Sportu Młodzieżowego w 2021 roku w województwie lubelskim‼

Podsumowano współzawodnictwo w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego dla Województwa Lubelskiego za rok 2021 oraz wręczono wyróżnienia Marszałka Województwa Lubelskiego w takich kategoriach jak: powiaty, gminy, wojewódzkie związki sportowe, kluby, zawodnicy, trenerzy, działacze.

W kategorii wyróżnieni zawodnicy i trenerzy województwa lubelskiego, w gronie 10 laureatów znalazł się trener z naszego klubu, z sekcji podnoszenia ciężarów, Andrzej Gaweł wychowawca wielu zawodniczek i zawodników uczestników Mistrzostw Świata i Europy Juniorów i Młodzieżowców.

Podopieczni trenera Andrzeja Gawła tylko w 2021 roku zdobyli 10 medali w Mistrzostwach Polski we wszystkich grupach wiekowych.

Fot. https://www.lubelskie.pl

W Klasyfikacji Klubowej Systemu Sportu Młodzieżowego w Województwie Lubelskim w 2021 roku KS Agros Zamość zajął II miejsce, jako jedyny klub z Zamościa. W rankingu krajowym Agros uplasował się na 20 pozycji.

240 komentarzy “KS „Agros” Zamość w czołówce!”

Komentarze są wyłączone.