fbpx

Fantastyczne wyniki w Lublinie

W dniu 2 października 2021 roku /sobota/ a lubelskim stadionie lekkoatletycznym rozegrano 4.Wojewódzki Kwalifikacyjny Mityng LOZLA 2021 oraz Wojewódzki finał LDK. Na zawodach nie mogło zabraknąć lekkoatletów z Klubu Sportowego „Agros” Zamość. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach biegowych: 60m (U12, U14), 300m (U12, U14) , 600m (U14), 1000m (U14) i technicznych: skok w dal (U12, U14), pchnięcie kulą (U14), rzut piłką lekarską (U12).

60 metrów dziewcząt

1 miejsce Maja BORKOWSKA 9.30

2 miejsce Magdalena MOLAS  9.61

3 miejsce Hanna MARECKA 9.71

4 miejsce Alicja ZYBAŁA 9.79

5 miejsce Kaja KULASZA  9.96

7 miejsce Idalia GOŁOFIT  9.99

9 miejsce Emilia WIELGUSIAK  10.12

16 miejsce Oliwia LUTY  10.61

23 miejsce Kornelia WALKOWIAK 10.79

Pchnięcie kulą M U14 (4kg)

1 miejsce Mikołaj MARCINIEWICZ  8.66

60 metrów K U14

2 miejsce Aleksandra WACHNA  8.86

5 miejsce Oliwia BEDNARCZUK  9.28

8 miejsce Natalia TYMURA  9.90

9 miejsce Gabriela HUK  9.92

10 miejsce Agata SZEWCZUK  9.93

11 miejsce Arleta GRABOWSKA  9.93 (rekord życiowy)

15 miejsce Maja SZEWCZUK 10.20

16 miejsce Klaudia ŁAPIŃSKA  10.30

22 miejsce Aleksandra EMERLE  11.22

Skok wzwyż K U14

1 miejsce Agata SZEWCZUK  1.24

2 miejsce Gabriela HUK  1.21

3 miejsce Beata SZKIRYNIEC 1.18

Pchnięcie kulą K U14 (2kg)

2 miejsce Klaudia ŁAPIŃSKA 8.02

4 miejsce Sonia JAJUS 7.52

6 miejsce Maja SZEWCZUK 7.29

7 miejsce Arleta GRABOWSKA  6.37

60 metrów chłopców

6 miejsce Jakub TYTOŃ  9.76

9 miejsce Mateusz BRODACZEWSKI  9.99

11 miejsce Alexander KNAP 10.04

12 miejsce Konrad JABŁOŃSKI  10.12

15 miejsce Michał ZIOMEK 10.63

16 miejsce Mateusz SZUMIŁO 10.66

17 miejsce Jakub KOZYRA 10.71

25 miejsce Kacper KOBEL 12.79

60 metrów M U14

2 miejsce Szymon BARABAS 8.21 (rekord życiowy)

5 miejsce Amadeusz GŁOWACZEWSKI 8.84 (rekord życiowy)

7 miejsce Kacper GAMZA  9.34

11 miejsce Mikołaj MARCINIEWICZ  10.27

Piłka lekarska M (1kg) U12

2 miejsce Kacper KOBEL 8.50

3 miejsce Mateusz SZUMIŁO 8.50

Skok w dal dzieci M

4 miejsce Jakub TYTOŃ  3.78

9 miejsce Kuba STANISŁAWCZUK 3.54

11 miejsce Alexander KNAP 3.48

17 miejsce Mateusz BRODACZEWSKI 3.16

18 miejsce Konrad JABŁOŃSKI  3.12

18 miejsce Michał ZIOMEK 2.90

18 miejsce Jakub KOZYRA 2.85

Skok w dal M U14

2 miejsce Szymon BARABAS  4.86 (rekord życiowy)

5 miejsce  Amadeusz GŁOWACZEWSKI  4.48

6 miejsce  Kacper KYCKO 4.45

10 miejsce  Kacper GAMZA 4.11

Skok w dal K U14

1 miejsce Magdalena DĄBSKA 4.77

4 miejsce Aleksandra WACHNA 4.44

8 miejsce Oliwia BEDNARCZUK 4.10

15 miejsce Natalia TYMURA 3.61

18 miejsce Aleksandra EMERLE  3.27

Piłka lekarska K (1kg) U12

1 miejsce Hanna MARECKA 11.50

2 miejsce Alicja ZYBAŁA 11.00

6 miejsce Lena RAKOWIECKA  9.00

11 miejsce Oliwia LUTY  8.00

12 miejsce Kornelia WALKOWIAK 8.00

300 metrów K U14

1 miejsce Magdalena DĄBSKA 44.17 (rekord życiowy)

10 miejsce Beata SZKIRYNIEC  54.21

13 miejsce  Sonia JAJUS 56.62

300 metrów dziewcząt

1 miejsce Katarzyna TYTOŃ  52.08

6 miejsce Lena RAKOWIECKA 56.9

11 miejsce Viktoria BARSZCZEWSKA  59.21

13 miejsce Nikola MATYSIAK 59.46

22 miejsce Amanda WODYK 1:03.90

300 metrów chłopców

4 miejsce Kuba STANISŁAWCZUK 53.11

Skok w dal dzieci K

1 miejsce Maja BORKOWSKA 3.97

2 miejsce Katarzyna TYTOŃ 3.82

3 miejsce Idalia GOŁOFIT 3.78

4 miejsce Magdalena MOLAS  3.63

7 miejsce Kaja KULASZA 3.54

16 miejsce Emilia WIELGUSIAK 3.30

22 miejsce Nikola MATYSIAK  3.12

24 miejsce Amanda WODYK  3.09

37 miejsce Viktoria BARSZCZEWSKA  2.77