fbpx

Mistrzyni Polski !

W dniach 03-04 października w Pyrzycach odbyły się Mistrzostwa Polski kadetek i kadetów w sumo 2020. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze zdobywając jeden złoty i dwa brązowe medale. Zawodniczka z Klubu Sportowego „Agros” Zamość Agnieszka Iwan w kategorii wagowej 50 kg została Mistrzynią Polski.

Agnieszka Iwan stanęła w sportowe szranki z rywalkami w swojej kategorii wagowej, zdobywając tytuł mistrzowski i zajęła miejsce na najwyższym podium ze złotym medalem na piersi.

Podczas walki o zaszczytne miejsce Mistrza Polski, Małgorzata Muca również stanęła na podium. W swojej kategorii wagowej 70+ oraz w Open, zawodniczka wywalczyła trzecie miejsce.

Klub Sportowy „Agros” Zamość podczas Mistrzostw Polski był reprezentowany również przez sumitów. Jakuba Jóźwiak (85 kg) zajął 12 miejsce oraz 24 miejsce w Open. Jakuba Flak w swojej kategorii wagowej (65 kg) został sklasyfikowany na 12 miejscu.