fbpx

Sztangiści Agrosu na podium!

W dniach 29-30.11.2019r. w Biłgoraju odbyła się coroczna impreza w podnoszeniu ciężarów, w której wzięli udział zawodniczki i zawodnicy z całej Polski. Na Ogólnopolskim Turnieju Nadziei Olimpijskich KS „Agros” Zamość reprezentowały 4 zawodniczki i 4 zawodników:
Joniec Dominik.
Podopieczni trenera Andrzeja Gawła podczas zawodów zaprezentowali wysoką formę i uzyskali świetne wyniki.

W rozgrywkach kategorii wiekowej kobiet do lat 17, złoto wywalczyła Kuczmaszewska Ewa (kat +81) z wynikiem 115 kg (2-bój).
W kat 49 kg srebrny medal zdobyła Serediuk Julia, która w 2-boju uzyskała 64 kg, natomiast brąz wywalczyła Palonka Julia (kat 71) w dwuboju 73 kg.
W gronie męskiej części reprezentantów klubu w kat wiekowej do lat 17 Trytek Jakub (kat 73kg) uplasował się na 4 miejscu z wynikiem 182 kg (2-bój).
W drugiej kategorii wiekowej (do lat 23) wśród kobiet w zawodach wzięła udział jedna nasza reprezentantka, Luterek Klaudia (kat 55 kg), która w dwuboju uzyskała 123 kg.

Wszyscy męscy reprezentanci Naszego klubu w danej kategorii wiekowej stanęli na pierwszych miejscach podium.