poniedziałek, 19 sierpnia 2019 09:54

REGULAMIN

Zawodnik Agrosu na Mistrzostwach Europy! Drukuj Email
wtorek, 13 sierpnia 2019 12:06

W dniach 09-11.08.2019 r. w Bydgoszczy odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy. Spektakularna wygrana reprezentacji

Polski na stałe zapisze się w kartach historii sportu. Polacy pierwszy raz zostali drużynowymi mistrzami Europy w lekkiej atletyce.

Sukces Polskiej reprezentacji, to również zasługa zawodnika Klubu Sportowego „Agros” Zamość. Podczas zawodów Dominik

Kopeć walczył w sztafecie męskiej 4x100 metrów. Ostatecznie sztafeciarze zajęli 4 miejsce, co pozwoliło biało – czerwonym

wysunąć się na prowadzenie.

Historyczny sukces Polaków przypadł w roku jubileuszu 100-lecia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Polska ekipa zdobyła

345 punktów, była najlepsza w 10 konkurencjach i wyprzedziła 12 drużyn z całej Europy biorących udział w zmaganiach.

Polska nigdy wcześniej nie wygrała klasyfikacji drużynowych mistrzostw Europy i tym bardziej Klub Sportowy „Agros”

Zamość jest dumny, że do sukcesu Polskiej reprezentacji przyczynił się zawodnik Agrosu.

Zawodnicy sekcji lekkiej atletyki KS „Agros” Zamość wezmą udział w Mistrzostwach Polski Seniorów oraz w Mistrzostwach

Świata. Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

(fot. Marek Biczyk, Tomasz Kasjaniuk)

Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w łucznictwie Drukuj Email
wtorek, 13 sierpnia 2019 11:54

Łucznicy z Klubu Sportowego „Agros” Zamość wzięli udział w Mistrzostwach Krajowego

Zrzeszenia LZS w łucznictwie, które odbyły się w Kielcach w dniach 10-11.08.2019 r.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski – Poland Open 2019, połączone z obchodami

XV rocznicy powstania Polskiego Związku Sumo. Zawodnik Klubu Sportowego„Agros” Zamość,

Adam Gardzioła kolejny raz nie miała sobie równych i Puchar Europy należy do niego.

7. Festiwalu Rzutów im. Kamili Skolimowskiej - 03.08.2019 r. Drukuj Email
poniedziałek, 05 sierpnia 2019 13:14

Podczas 7. Festiwalu Rzutów im. Kamili Skolimowskiej kibice mogli podziwiać m.in.

poczynania miotacza KS „Agros” Zamość Pawła Fajdka, który znów był niezwyciężony.

Mityng został rozegrany 3 sierpnia 2019 r. w Cetniewie. Trzykrotny mistrz świata

poprawił o centymetr swoje najlepsze tegoroczne osiągnięcia. 80,88 metra  pozwoliło

zawodnikowi Agrosu zająć drugie miejsce światowej listy sezonu 2019.